Web-Post

"THE MORE WE KNOW״

Search

תוכן לאתר - מ-0 תקציב ועד כמה מאות. הדרכים בהן אפשר ליצור תמונות וסרטונים לאתר החדש שלך.

אתרים זה מגניב ולי באופן אישי מתהפכת הבטן מהתרגשות בכל פעם שאני מתחילה לבנות עולם חדש. עם זאת, יש משהו שתמיד ישאיר את המבקרים שלכם באתר בריכוז גבוה וימשוך את רוב תשומת הלב שלהם ואלו התמונות והסרטונים שתבחרו להציג באתר. הביטו בתמונה הבאה ונשמו עמוק, לאט, בעדינות ולבטן ואמרו את המילה חופש בלב

תמונות, יכולות ליצור אצלנו רגשות גם אם אנחנו רואים אותן בצורה דיגיטלית ולא מחזיקים את התמונה ביד או אפילו מופיעים בה. היא מעלה בנו קונוטציות אישיות ומחברת את המבקרים שלכם באתר ישירות לטקסט שמופיע ליד.

 

" זה שוק כזה פתוח ומאפשר שיש בו הכל. יש בחינם, יש בכסף. הכל תלוי באיזה שלב אתה בהתפתחות העסקית שלך , עבור מה זה ישמש וכמובן האם זה שווה את זה "

1.מאגרי סטוקים:


האופציה הראשונה היא להשתמש במאגר סרטונים ותמונות חינמים ולחפש את התמונה שהייתם רוצים להציג באתר רק ששם תמצאו מישהו שעשה זאת עבורכם ולא נעים לומר... אפילו טוב יותר? Unsplash הוא האתר הראשון שאמליץ עליו. הממשק? סופר ידידותי, קליק אחד והתמונה אצלך במחשב, תמונות עוצרות נשימה וכל המאגר החינמי שלהם מוצע למשתמשי WIX בילד אין במערכת הוספת תמונות. אתר נוסף שתוכלו לראות בנוסף למאגר התמונות והסרטונים החינמים שוויקס מציעים ( חייבת לומר, לא רע בכלל ומשתבח מרגע לרגע ), נמצא אתר Shutterstock שגם הוא מציע שפע של תוכן חינמי ועם זאת ניתן למצוא סרטונים בתשלום נמוך יחסית של 4 דולרים ומעלה שלגמרי ייחשפו לבסוף כהשקעה רווחית. בכל מקרה אם בחרתם ללכת על אתרי סטוקים ההצעה שלי היא להתחיל עם מה שWIX מציעים או להיכנס עצמאית לאתרים ולהתחיל להתלבט...התמונה הזו...או הזו. ( בהצלחה ! חח )

 

2.צלמו באופן עצמאי


כל מה שצריך עבור צילום עצמי נמצא מעבר לפינה בחנות סלולריים הקרובה. רינג לתאורה, מקרופון, תוכנות פילטר ועריכת סרטונים - הכל קיים בקליק. אם החלטת שיש צורך בתמונות תדמית שלך, צילום סרטון של העסק או שלך מעניק שירות , צילום עצמי הוא שיקול לא רע וחסכוני למדי. אז אם החלטתם לצלם בעצמכם, קחו בחשבון את הטיפים הבאים:

  • תאורה - תשקיעו בתאורה מתאימה כדי לקלוט כמה שיותר פרטים.

  • זום אין זום האוט- צלמו את אותו פריט או מבנה מספר פעמים מקרוב ומרחוק לשימושים שונים כמו רקע או תמונת מוצר.

  • זוויות שונות - ככל שתצלמו יותר זוויות כך תוכלו לבסוף להציג בפני המבקרים כמה נקודות מבט.

  • רקע לבן - לצילום מוצרים השתמשו ברקע לבן שידגיש את המוצר וישים אותו במרכז.

 

3.שכרו צלם שיצלם עבורכם


הפתרון שבעיני הוא האידיאלי ביותר למי שצריך תמונות תדמית לאתר תדמית, או צילום של מוצרים לחנות סחר וכדומה. עשו לעצמכם טובה ותביאו בחשבון לשכור מישהו שנועד לעשות בדיוק את מה שאתם צריכים ולא יודעים איך. נכון, לא אפשרות חינמית אבל ! לגמרי שווה את ההשקעה.

בצילום מקצועי אתם מבטיחים לעצמכם תמונות מקוריות שלאף אחד אחר אין, ותהיו בטוחים שתמונות יהיו באיכות מעולה, יש לכם למי לפנות ואפילו תוכלו לבצע 100 אחוז התאמה לאתר.

 


לא משנה באיזו אופציה תבחרו, לייצר סטוק של תמונות וסרטונים זו לא ממש בעיה וההבדלים הם מה התקציב שאיתו

אתם מגיעים, מה המטרות של אותן תמונות וסרטונים, האם זה להציג מוצרים, למהחיש שירותים או לייצר עבירה וירטואלית של חוויה כלשהי? יש אינסוף מטרות וחשוב שתדעו מה האופציות שלפניכם. במידה ויש לכם שאלות או שבאלכם להתייעץ, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור או לקשר אתכם לאנשי מקצוע מדהימים. בהצלחה עד אז, ואל תלכו לאיבוד בסטוקים ! WEBME עיצוב ובניית אתרים


0 views0 comments