Web-Post

"THE MORE WE KNOW״

Search

מה כל הרעש סביב אתרים? למה כל בעל עסק חייב אחד, ומהם היתרונות אם בכלל? אז קחו לפחות שמונה

רגליים פרוסות על ההדום, משקה ברקע, לפטופ מונח על הברכיים וקדימה לעבודה. חלום אה? לפתוח את הלפטופ ולנהל את רוב העסק שלך בשליחת לינק אחד שפותח עולם שלם אפשרויות. הגיע הזמן לגלות מהם יתרונות אתר אינטרנטי ועל מה כל הרעש?

" זה עולם עסקים אחר, הכל תלוי בך וזה לגמרי חופש אמיתי. להישאר מאחור בעבדות הישנה, זו לא אופציה, גם עסק פיזי הופך לחלום מתוק בישראל, אז למה לא אתר ? "

עולם יזמות חדש בפתח ואתרים זה משהו שלגמרי הפך לטרנד החם של השנה. אם עסק עצמאי זה הכיוון, שווה לך לקחת רגע ולהבין למה אתר, למה דווקא עכשיו ואיך זה יכול להשפיע על על החופש האישי שלך. עשרת היתרונות שאותי כל יום כובשים מחדש:

1.משדר אמינות : חרדת הישראלים הפכה קשה ביותר בשנים האחרונות וחובת ההוכחה לגמרי על בעלי העסקים שמתקדמים בין אם הם רוצים לא אל עולם הרשתות והאינטרנט. כאשר יש לך אתר, רמת האמינות עולה מיידית מאחר והלקוח נחשף לכל המידע שהוא צריך מבלי לעשות עבודת מחקר מעמיקה - גלגול אחד בגוגל ויש לו את כל הפרטים, העסק שלך על המפה. אתר כאן כדי לבנות אמינות ראשונית, לייצר מערכת יחסים ארוכת טווח ומה שנקרא להציג תעודות בפני כל מי שמתלבט.

2.זמין כשאנחנו לא : אתר מגיע אלייך היישר מהעתיד הרחוק, משדר לך את העבר ותמיד זמין עבור הלקוחות שלך. אתר זמין 24\7 גם אם בילת אתמול בלילה, הוא מגבה אותך בכל פעולה, מחזק במקומות החלשים מציג מידע, מתקשר עם הלקוחות שלך ומשאיר לך הודעות ליום שאחרי . מולטיטאסקר רובוטי שכזה. 3.נכס משלך : אתרים הם מגרש יזמות מאתגר וטרנדי, זה עולם עסקים אחר, הכל תלוי בך וזה לגמרי חופש אמיתי. להישאר מאחור בעבדות הישנה, זו לא אופציה יציבה וגם עסק פיזי בישראל הפך לחלום מתוק, אז למה לא אתר? אתר הוא ה-נכס שכל אחד יכול בקלות להשיג, אתר הוא עסק שדורש זמן ותשומת לב כדי לפרוח, להניב רווחים טובים והוא נכס שלא דורש השקעה כספית גדולה אלא יותר נכונות ללמוד לפתח, ולהתקדם. 4.עולם ההייטק לגמרי מנצח : כנסו לאתר ובואו נתחיל ! - כולם מכוונים אותנו ללינק שבו אפשר לקרוא מידע ,לקנות מוצר או להשאיר פרטים כדי לקבל הטבה. את כל זה בעלי עסקים עושים בלי בעיה בשיתוף פעולה מלא עם הטכנולוגיה.(לא כזה מפחיד- מבטיחה לך). כל רעיון ניתן להצית בעזרת אתר ואם השכלת ללמוד לבד תוכלו לזכות בכרטיס כניסה אל עולם ההייטק המתקדם שלהזכירכם היה בין היחידים לשרוד את משבר הקורונה. 5.שיפור האנגלית : וויקס הפכה לחביבת הקהל הרשמית של ישראל למרות שהמערכת היא בשפה האנגלית בלבד. איך זה קרה? המערכת ניהול היא בשפה האנגלית ועם זאת מונגשת בצורה בסיסית וידידותית מאוד לבעלי האתרים - קשה שלא ללמוד אנגלית ולפתח על הדרך קצת כישורי מחשב. 6.חשיפה לחברות גדולות : אתר אינטרנטי מעניק לך פתח ישיר אל עבודה משותפת עם חברות גדולות גם מבחינת אופציות פיתוח והנגשה לקהל וגם מבחינת אמינות אל מול גורמים גדולים. עבודה מהסוג הזה תורמת להרחבת קהל הלקוחות שלך ומגדילה את ההכנסות בצורה משמעותית. 7.מקצר תהליכים ומייעל לך את הזמן :

בעזרת אתר ניתן לבצע פעולות במספר שניות ובצורה אוטומטית, פעולות שבמקרה אחר היינו צריכים לפנות יום שלם עבורן. בערת אתר ניתו לייעל כל עסק, מכל סוג. בין אם זה בהענקת מידע על ידי לינק, מערכת דיוור אוטומטית, טפסי הרשמה ניהול לקוחות, מקעב על תנועה, וכל מה שעולה לך לדעת. 8.מכל מקום בכל זמן : כל מה שצריך כדי לנהל אתר זה מחשב וחיבור לוויפי.

אחד היתרונות האהובים עלי ביותר היא ההבנה שהעסק שלי לא כובל אותי לשום מקום ובין אם אחליט לעשות רילוקיישן או לפנות לקהל בשפה אחרת - זה לגמרי אפשרי עבורי עם עסק אינטרנטי.

 

צורת המסחר והחשיבה היזמית עשתה פניה חדה אל עולם האתרים ולגמרי בזכות. עולם האתר מעניק איכות חיים של עצמאי שרק אחרי שנים רבות של עבודה קשה ופיזית ניתן להשיג. בעולם ההייטק האוירה רגועה יותר, מלאה בחופש ואפשרויות - כל מה שצריך זה לקפוץ למים, לוודא שיש מישהו שמוביל אותך, והיום בו תחושה של שקט תעסוקתי, חופש אישי ושפע כלכלי יעטפו אותך, לא יאחר להגיע. תודה שנשארת עד עכשיו, מאחלת שדעתי בנושא הביאה רק טוב נתראה בפוסט הבא, בטי אור 😊

1 view0 comments